RN60E8252FR36
MFR.Part #
RN60E8252FR36
JLCPCB Part #
C1788152
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors