RN50C4701BBSL
MFR.Part #
RN50C4701BBSL
JLCPCB Part #
C1432142
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors