PTF65649K00FZEK
MFR.Part #
PTF65649K00FZEK
JLCPCB Part #
C1443542
Description
-55℃~+150℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS