RN60C4121BB14
MFR.Part #
RN60C4121BB14
JLCPCB Part #
C3350892
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors