CMF604K3200BHEK70
MFR.Part #
CMF604K3200BHEK70
JLCPCB Part #
C1420806
Description
-55℃~+175℃ 1W 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS