RN60C4121DB14
MFR.Part #
RN60C4121DB14
JLCPCB Part #
C1416277
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors