RN60C4120BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C4120BB14
JLCPCB Part #
C3394868
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors