RN60C3653FRE6
MFR.Part #
RN60C3653FRE6
JLCPCB Part #
C3446436
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors