RN60C2341DRSL
MFR.Part #
RN60C2341DRSL
JLCPCB Part #
C1789671
Description
-65℃~+175℃ 2.34kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors