RN60C6812FBSL
MFR.Part #
RN60C6812FBSL
JLCPCB Part #
C1431033
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors