RN60C3651FRE6
MFR.Part #
RN60C3651FRE6
JLCPCB Part #
C1774247
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors