RN60C3481FRE6
MFR.Part #
RN60C3481FRE6
JLCPCB Part #
C1774121
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors