RN60C3481FR36
MFR.Part #
RN60C3481FR36
JLCPCB Part #
C3543149
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors