Y00201K20000T9L
MFR.Part #
Y00201K20000T9L
JLCPCB Part #
C1484588
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS