TNPU080568K1BZEN00
MFR.Part #
TNPU080568K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4344116
Description
-55℃~+125℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS