RN60C3322FRE6
MFR.Part #
RN60C3322FRE6
JLCPCB Part #
C1774279
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors