Y00076K12000T9L
MFR.Part #
Y00076K12000T9L
JLCPCB Part #
C1475523
Description
-55℃~+125℃ 6.12kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS