CMF602K6700FHR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF602K6700FHR6
JLCPCB Part #
C1774115
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors