ERL07182R00FKEB500
MFR.Part #
ERL07182R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3398911
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors