RN60C3322DRSL
MFR.Part #
RN60C3322DRSL
JLCPCB Part #
C1789634
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors