RN60C2322DRSL
MFR.Part #
RN60C2322DRSL
JLCPCB Part #
C1789722
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors