RN60C3321BBSL
MFR.Part #
RN60C3321BBSL
JLCPCB Part #
C1428060
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors