RN60C7321BBSL
MFR.Part #
RN60C7321BBSL
JLCPCB Part #
C1431192
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors