Y1624499R000Q9R
MFR.Part #
Y1624499R000Q9R
JLCPCB Part #
C4289627
Description
-55℃~+150℃ 200mW 499Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS