RN60C3240BRE6
MFR.Part #
RN60C3240BRE6
JLCPCB Part #
C1785613
Description
-65℃~+175℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors