TNPU120614K7BZEN00
MFR.Part #
TNPU120614K7BZEN00
JLCPCB Part #
C4320728
Description
-55℃~+125℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS