V10KL45CHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10KL45CHM3/H
Description
1 Pair Common Cathode 1.6mA@45V 45V 5.2A 540mV@5A - Schottky Diodes ROHS