RN60C3242BRE6
MFR.Part #
RN60C3242BRE6
JLCPCB Part #
C1784467
Description
-65℃~+175℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors