RN60C3162FR36
MFR.Part #
RN60C3162FR36
JLCPCB Part #
C1773128
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors