RN60C3652DB14
MFR.Part #
RN60C3652DB14
JLCPCB Part #
C3413493
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors