RN60C3091BRE6
MFR.Part #
RN60C3091BRE6
JLCPCB Part #
C3416814
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors