RN65C6651FRSL
MFR.Part #
RN65C6651FRSL
JLCPCB Part #
C1801581
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors