RN60C76R8FRSL
MFR.Part #
RN60C76R8FRSL
JLCPCB Part #
C1783048
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors