53D103G035HS7
MFR.Part #
53D103G035HS7
JLCPCB Part #
C1622372
Package
Plugin,D22.5xL79.8mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 35V 79.8mm 插件,D22.5xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded