RN60C3013FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C3013FRE6
JLCPCB Part #
C1774311
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors