RN50C3013FRE6
MFR.Part #
RN50C3013FRE6
JLCPCB Part #
C1788423
Description
-65℃~+175℃ 301kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors