RN60C1013FRE6
MFR.Part #
RN60C1013FRE6
JLCPCB Part #
C1773833
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors