RN60E1580DRE6
MFR.Part #
RN60E1580DRE6
JLCPCB Part #
C1790496
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors