RN60C2981DRSL
MFR.Part #
RN60C2981DRSL
JLCPCB Part #
C1789623
Description
-65℃~+175℃ 2.98kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors