CMF6049K900FHBF
MFR.Part #
CMF6049K900FHBF
JLCPCB Part #
C1420207
Description
1W 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors