RN60C2581DRSL
MFR.Part #
RN60C2581DRSL
JLCPCB Part #
C1791864
Description
-65℃~+175℃ 2.58kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors