RN60C2740FB14
MFR.Part #
RN60C2740FB14
JLCPCB Part #
C3424394
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors