RN60D7801FB14
MFR.Part #
RN60D7801FB14
JLCPCB Part #
C1395262
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.8kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors