RN60C78R7DRE6
MFR.Part #
RN60C78R7DRE6
JLCPCB Part #
C1779582
Description
-65℃~+175℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors