BFC238360512
MFR.Part #
BFC238360512
JLCPCB Part #
C3782136
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 5.1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS