RN60C2432BB14
MFR.Part #
RN60C2432BB14
JLCPCB Part #
C3463036
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors