RLR32C8202GRRE8
MFR.Part #
RLR32C8202GRRE8
JLCPCB Part #
C3557641
Description
-65℃~+150℃ 1W 82kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors