RN55C3010BRSL
MFR.Part #
RN55C3010BRSL
JLCPCB Part #
C1796436
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors