MMA02040C1472FB000
MFR.Part #
MMA02040C1472FB000
JLCPCB Part #
C2120325
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS