RN60C2323FRSL
MFR.Part #
RN60C2323FRSL
JLCPCB Part #
C1782317
Description
-65℃~+175℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors